کسب‌وکار خود را در حوزه‌ی حمل‌ونقل با پشتیبانی فرانشیز سامانه‌ی «ماکسیم» راه‌اندازی کنید.

راه‌اندازی سریع در 30 روز*

0 ٪ رویالیتی
در زمان شروع*
*اطلاعات بیشتر درباره‌ی رویالیتی و معیارهای اثرگذار بر بازه‌های زمانی و بازگشت سرمایه را می‌توانید از کارشناسان سامانه دریافت کنید.
~ 1 ماه
صرف راه‌اندازی کسب‌وکار می‌شود*
~ 6 ماه
مدت زمان بازگشت سرمایه

شریک فرانشیزی چه چیزهایی دریافت می‌کند؟

مدل کسب‌وکار آماده و آزموده‌شده و امکان پشتیبانی در تمام مراحل همکاری برای شریک فرانشیزی فراهم است.

حقوق انحصاری
به جز شما هیچ‌ شخص دیگری امکان راه‌اندازی شعبه‌ی سامانه‌ی «ماکسیم» در شهر موردنظر شما را نخواهد داشت.
فرصت آموزش رایگان
جلسه‌های آموزشی ویدئویی آنلاین و دوره‌های آموزشی تشریحی درباره‌ی کسب‌وکار تاکسی برگزار می‌شود. ۶۰٪ شرکای تجاری ما بدون تجربه‌ی قبلی وارد این کسب‌وکار شدند.
نرم‌افزار ویژه‌ی مدیریت
در فضای ابری کار می‌کند، مدیریت کسب‌وکار ازطریق رایانه‌ی شخصی امکان‌پذیر است. نیازی به خرید سرور و تجهیزات ویژه نیست.
اپلیکیشن‌های مدرن
برای درخواست تاکسی و برای کار به‌عنوان راننده،طراحی شده و برای تمام پلتفرم‌های محبوب تلفن همراه دردسترس است.
دسترسی به وب کاتالوگ طرح‌های تبلیغاتی
هزاران فایل صوتی، تصویری، چاپی و آنلاین تبلیغاتی موجود است. طرح موردنظر خود را انتخاب کنید، طراحان ما به‌صورت رایگان آن را مناسب‌سازی می‌کنند.

درآمد شریک تجاری: دریافت حق کمیسیون از درخواست‌های اجراشده

به هر میزان سامانه با موفقیت توسعه یابد، به همان نسبت تعداد درخواست‌ها و درآمد افزایش می‌یابد.

قابلیت‌های بیشتر برای کسب درآمد

تنظیمات منعطف نرم‌افزار مدیریت کمک می‌کند تعرفه‌های تکمیلی را به‌سرعت فعال کنید و درآمد خود را افزایش دهید.

  • «بانوان»
  • «خودروهای باری/ وانت»
  • «موارد بسیار دیگر»

راه‌اندازی کسب‌وکار اختصاصی ساده است

مشاوره و محاسبه‌ی سرمایه‌گذاری

به سؤال‌ها پاسخ می‌دهیم، به شما در انتخاب شهر محل فعالیت کمک می‌کنیم و برای محاسبه‌ی میزان سرمایه‌گذاری و درآمد، مشاوره‌ی رایگان می‌دهیم. شرایط همکاری با شفافیت و دقیق تنظیم شده است.

انعقاد قرارداد

بعد از امضای قرارداد باید مبلغ آن را پرداخت کرد. مبلغ قرارداد به جمعیت شهر بستگی دارد: هر چه جمعیت شهر کمتر باشد، به همان نسبت مبلغ کمتری باید پرداخت.

آموزش و تنظیم تعرفه‌ها

آموزش تئوری و عملی به‌صورت آنلاین انجام می‌شود. کارشناس راهنمای اختصاصی کمک می‌کند نرخ سفر و میزان حق کمیسیون را برای رانندگان تعیین کنید.

راه‌اندازی کمپین تبلیغاتی

ابتدا باید راننده جذب کرد و در ادامه برای جذب مشتری اقدام کرد. شهر و شماره‌ی تلفن درخواست تاکسی در سایت سامانه و اپلیکیشن «ماکسیم» نمایش داده خواهد شد.

نقشه‌ی راه کسب‌وکار مربوط به راه‌اندازی نمایندگی سامانه‌ در سال 1403 را دریافت کنید.
پس از انعقاد قرارداد، بسته‌ی تبلیغاتی شروع همکاری ۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ریال به‌عنوان هدیه ارائه می‌شود: طرح‌های تبلیغاتی از قبل آماده شده‌اند.

سه برنامه‌ی اصلی شریک فرانشیزی

ما از همکاری با شریک مطمئن که اصول زیر را درک می‌کند، استقبال می‌کنیم: کسب‌وکار موفق و پردرآمد نتیجه‌ی کار و تلاش هر روز است.

توسعه‌ی برند

این مهم است که استراتژی بازاریابی را به‌موقع اصلاح کنید. گزارش‌ها نشان می‌دهد کدام طرح‌های تبلیغاتی بیشتر تأثیرگذار هستند و این‌که بهتر است تبلیغات در چه زمینه‌هایی انجام شود.

نظارت بر بازار

اطلاعات به‌روز درباره‌ی سامانه‌های تاکسی‌ محلی، امکان توسعه‌ی موفق را در شرایط رقابت ایجاد می‌کند. به‌عنوان مثال، تعین نرخ مناسب برای سفرها.

بهبود سامانه

پاسخ به سؤال‌های مربوط به سامانه‌، نظارت بر اجرای درخواست‌ها: با این روش‌ها می‌توان بر کیفیت ارائه‌ی خدمات تأثیر گذاشت. مسئولیت پشتیبانی ۲۴/۷ از کاربران را کارشناسان دورکار سامانه برعهده می‌گیرند.

شهروندان بیش از 15 کشور از خدمات سامانه استفاده می‌کنند.

می‌توان کسب‌وکار را در شهر محل زندگی خود راه‌اندازی کرد. لیست شهرهایی را که هنوز تحت پوشش سامانه‌ی «ماکسیم» نیستند، دریافت کنید.

1000+
شهر در جهان
500+
شریک تجاری همراه با ما درآمد کسب می‌کنند
120+ میلیون
دانلود اپلیکیشن برای درخواست تاکسی

شرایط مختص به شرکای تجاری را مشاهده کنید.

مصاحبه با شریک فرانشیزی سامانه‌ی «ماکسیم»، محمد نصیری قلعه‌بین
مصاحبه با شریک فرانشیزی سامانه‌ی «ماکسیم»، سیدمحمد افضلی
مصاحبه با شریک فرانشیزی سامانه‌ی «ماکسیم»، یاسر احمدزاده

پاسخ به سوال‌های پرتکرار

با توجه به جمعیت ساکن شهر، میزان سرمایه‌گذاری و درآمد به‌صورت جداگانه برای هر شریک تجاری محاسبه می‌شود. برای اطلاع از هزینه‌ها، تقاضای خود را در فرمی که در پایین قرار دارد ثبت کنید.
حدود یک ماه: شریک تجاری، دوره‌ی آموزشی را در این مدت می‌گذراند و برای راه‌اندازی سامانه آماده می‌شود: نرخ‌ها و تعرفه‌های ارائه‌ی خدمات را در سیستم تعریف کرده و نقشه‌ی شهر را ترسیم می‌کند. همچنین کانال‌ها و سایت‌های مناسب را برای به‌اشتراک‌گذاری تبلیغات شناسایی می‌کند. کارشناسان ما در تمام این مراحل، شریک تجاری را همراهی می‌کنند.
داشتن تجربه اصلاً مهم نیست. با وجود آموزش کامل و مشروح، شروع کسب‌وکار حتی برای افراد کم‌تجربهنیزامکان‌پذیر است. براساس آمار سامانه، ۶۰٪ از شرکای سامانه برای اولین بار کسب‌وکار راه انداخته‌اند و ۸۰٪ از آن‌ها هیچ‌وقت فعالیتی در زمینه‌ی تاکسی نداشته‌اند.
هزینه‌ی تبلیغات سراسری را دفتر مرکزی سامانه پرداخت می‌کند. این تبلیغات شامل تبلیغات اینترنتی، ارتقاء وب‌سایت و توسعه‌ی طرح‌های تبلیغاتی برای کاتالوگ آنلاین است. هزینه‌ی تبلیغات در شهر محل فعالیت توسط شریک تجاری پرداخت می‌شود که در واقع بخش اصلی سرمایه‌گذاری او در این کسب‌و‌کار به‌حساب می‌آید.
نمایندگی انحصاری فقط به یک نفر در شهر موردنظر اعطا می‌شود: شرایط همکاری تغییر نمی‌کند.
مطابق شرایط قرارداد، فعالیت را باید از یک شهر شروع کرد. وقتی کسب‌وکار به سود برسد، امکان خرید امتیاز شهر دیگر و راه‌اندازی سامانه در شهر جدید نیز وجود خواهد داشت.
امکان توسعه‌ی یک کسب‌وکار در شهر محل زندگی و بدون نیاز به سرمایه‌گذاری بزرگ وجود دارد. شما برای کسب درآمد از پشتیبانی برند شناخته شده در سراسر کشور برخوردار می‌شوید تا به همشهریان خود خدمات باکیفیت و دردسترس ارائه دهید.
ارسال تقاضا