درباره‌ی شرکت

برای سال‌های متمادی وقت و انرژی خود را وقف طراحی و تولید فناوری‌های نوین درخواست سفر، حمل بار، امداد خودرو، خرید و تحویل کالا، کرده‌ایم. نتیجه‌ی این تلاش‌ها به ارائه‌ی خدمات مدرن‌تر، مقرون‌به‌صرفه‌تر و ایمن‌تر از قبل منجر شده است.

با درنظر گرفتن ویژگی‌های شهرهای بزرگ و کوچک، این امکان را برای کاربران مختلف خود فراهم کرده‌ایم تا تعامل مؤثری با یک سامانه‌ی یکپارچه داشته باشند. امکان درخواست خدمات به‌روش‌ دلخواه وجود دارد. رانندگان می‌توانند درخواست‌ها را با کمک سامانه‌ی جست‌وجوی بهبودیافته اجرا کنند و بدین‌ترتیب به‌میزان قابل‌توجهی جابه‌جایی‌های بدون مسافر را کاهش داده و در زمان خود، صرفه‌جویی کنند.

ارسال تقاضا

سرعت بالای توسعه سامانه در ایران

سال ۱۳۹۷: فعالیت واحد فرانشیز سامانه در ایران آغاز شد.

سال ۱۳۹۸: تعداد شهر‌های راه‌اندازی‌شده به عدد ۴۵ رسیده است.

سال ۱۳۹۹: سامانه در بیش از ۶۰ شهر فعالیت خود را آغاز کرده است.

ما فضای رقابت را در هر شهر تقویت کرده و درجهت منافع مردم و پیشرفت اقتصاد منطقه، گام برمی‌داریم

ما یک بستر دیجیتال تخصصی ایجاد کرد‌ه‌ایم که امکان تعامل مستقیم بین کاربران را فراهم کرده است. «ماکسیم» فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ در ایران آغاز کرده است. اولین قدم ثبت‌نام رانندگان در سامانه بوده است تا آن‌ها بتوانند درخواست‌های مشتریان را ازطریق اپلیکیشن تلفن همراه اجرا کنند.

رویکرد نوآورانه در تجارت و میل به برآورده‌کردن نیازهای در حال تغییر کاربران، بازار امروزی خدمات حمل‌ونقل را متحول می‌کند.

مفتخر هستیم که در نتیجه‌ی تلاش‌‌ها و تجربیات ما، یک مجموعه‌ی نرم‌افزاری قوی طراحی شده است که فعالیت سامانه را تأمین کرده و گزارش‌های دقیق و جامعی را درجهت مدیریت انعطاف‌پذیر کسب‌وکار دراختیار کاربران می‌گذارد.

تعداد زیادی درخواست که به‌صورت شبانه‌روزی ازطریق تماس تلفنی، سایت سامانه و اپلیکیشن «ماکسیم» ثبت می‌شود، توسط یک مرکز تماس تخصصی دریافت و پردازش می‌شود. همچنین این مرکز به رانندگان و پیک‌های مرسولات که ازطریق اپلیکیشن Taxsee Driver با درخواست‌ها کار می‌کنند، خدمات ارائه می‌دهد. براساس نیاز ما، یک سامانه‌ی آموزش حرفه‌ای برای اپراتورها طراحی شده است.

در سال ۱۳۹۷ به‌عنوان اولین سامانه‌ در بازار حمل‌ونقل، پیشنهاد همکاری در قالب فرانشیز را به شرکت‌ها ارائه کردیم.
ما به شرکای خود به‌صورت رایگان آموزش می‌دهیم و در تمام دوره‌‌‌ی همکاری از شرکای خود به‌طور کامل پشتیبانی می‌کنیم. کسب‌وکار را با همکاری یکدیگر راه‌اندازی کرده و دائماً شبکه‌ی ارائه‌ی خدمات را گسترش می‌دهیم.
ما تلاش می‌کنیم با تبدیل‌شدن به یک برند جهانی، این امکان را برای مردم فراهم کنیم تا هنگام سفر به شهرها و کشورهای مختلف بتوانند از خدمات «ماکسیم» استفاده کنند.
بهترین میزان رشد در بین واحدهای فرانشیز سایر سامانه‌های تاکسی‌آنلاین

در اولین سال فعالیت بخش فرانشیز، موفق به انعقاد ۳۰ قرارداد توسعه‌ی سامانه در شهرهای شرکای تجاری شدیم.

در سال ۱۳۹۹، بیش از ۱۰۰ قرارداد به امضاء و مرحله‌ی تسویه‌حساب رسیده است.

بیش از ۶۰ واحد فرانشیزی به‌طور دائمی مشغول به فعالیت هستند و سایر واحد‌ها در مراحل آماده‌سازی و شروع به کار قرار دارند. این بهترین نتیجه‌ای است که می‌تواند در بازار تاکسی ایران، حاصل شود.

آمار نشان می‌دهد که بیشترین تقاضا برای فراشیز سامانه مربوط به شهرهای کوچکی است که جمعیتی بین ۱۰ تا ۱۰۰ هزار نفر دارند و معمولاً تاکسی‌های کشوری در این شهرها فعالیت نمی‌کنند. مؤسسه‌های کوچک محلی نیز توانایی تهیه‌ی نرم‌افزارهای مدرن و گران‌قیمت را ندارند. انعقاد قرارداد با سامانه‌ی ما این امکان را به شریک تجاری می‌دهد تا بلافاصله از مزایای رقابتی زیادی در این بازار بهره‌مند شود.

معمولاً صاحبان مؤسسه‌های اتومبیل‌کرایه یا علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در کسب‌وکار تاکسی از همکاری فرانشیزی استقبال کرده و آن را با استخدام نیروی مدیریتی اداره می‌کنند و یک منبع درآمد تکمیلی برای آن‌ها محسوب می‌شود. یک سوم شرکای تجاری سامانه به آن دسته از افراد بی‌تجربه‌ای که تمایل به توسعه‌ی کسب‌وکار از صفر دارند، مربوط می‌شود.

میانگین مدت‌‌زمان تدارکات لازم برای راه‌اندازی واحد فرانشیزی ۳ ماه و برای بازگشت سرمایه حدود ۶ ماه است.

درآمد شرکای فرانشیزی از محل حق کمیسیون دریافتی به‌ازای هر درخواست اجراشده که میزان آن توسط خود شرکا تعیین می‌شود، به‌دست می‌آيد.

تقاضای خود را برای دریافت مشاوره‌ی رایگان ارسال کنید. کارشناسان ما با شما تماس می‌گیرند.

ارسال تقاضا

از ثبت تقاضای شما متشکریم!

ما شرایط همکاری و طرح‌ تجاری مربوطه را از طریق ایمیل برای شما ارسال کرده‌ایم. کارشناسان ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.

با خدمات بخش فرانشیز سامانه «ماکسیم» بیشتر آشنا شوید.

دریافت فایل آشنایی با خدمات مشاهده ویدئوهای آموزشی

هم‌اکنون مشاوره بگیرید

sales_ir@taximaxim.com

aparat